Založ si blog

Neslušný návrh

Tracy Anne Warrenová miluje orchidey, africké fialky, mačky a nemá vôbec žiadny čas, hoci je domased. Príbehy jej v hlave znejú stále. Jej prvý rukopis odmietli a ju to tak zlomilo, že mnoho rokov nič nenapísala. A dnes jej eroticky ladené ľúbostné romance pozná skoro celý svet…
Neslušný návrh.
large-neslusny_navrh
Kým sme malé, zbožňujeme rozprávky. A veríme v princa na bielom koni. Niektoré ho stretnú, iné neprestávajú veriť.
Ona v neho neverila. Neočakávala ho. Nepotrebovala ho. Aspoň si to myslela.
Thalia Lennoxová má viac než dobrý dôvod, prečo neveriť mužom. Má za sebou komplikované manželstvo uzavreté z rozumu. Jediné, čo od nej Gordon chcel, boli dediči. To, čo začínalo celkom normálne, sa zvrtlo v absolútnu nočnú moru. Thalia Lennoxová je vypovedaná zo spoločnosti, navyše s biľagom pobehlice. Nikde ju neprijímajú. Všetci sa od nej odvrátili. Prebýva vo svojom príbytku s verným služobníctvom a mačkou Herou.
„Zvieratá sú tie najmúdrejšie tvory na svete. Vďaka nim možno opísať všetky stránky ľudského života.“
Thalia je so svojím osudom zmierená… Až do momentu, kedy sa lord Leo Byron z nudy nerozhodne, že zvedie ženu povestnú svojimi sexuálnymi skúsenosťami. Je od neho staršia a mladého muža neodolateľne priťahuje.
„Lebo žena v rozpuku presne vie, aké potešenie chce zažívať, a zdravý mladý muž má výdrž a dostatok nadšenia, aby jej ho poskytol.“
Leo sa teda so svojím bratom staví o dvadsať libier, že Thaliu Lennoxovú získa. A tak sa začne hra, ktorá mení životy. A nielen Leovi a Thalii.
Medzi hlavnými hrdinami je množstvo prekáračiek, najmä preto, že Thalia je odmeraná a šarmantnému mladému mužovi odoláva.
„Bez premýšľania mu šplechla obsah pohára rovno do tváre.
Zažmurkal, lebo víno ho zasiahlo aj do očí. Na mokrej tvári sa mu zjavil ohromený výraz.
„Medzi nami dvoma nikdy nebude dôverný vzťah. Pekný večer, lord Leopold.“
Ich prekáračky dôjdu tak ďaleko, až lorda Lea v chúlostivej situácii takmer zastrelí obyčajný sedliak. Thalia sa oňho postará. A začínajú sa spoznávať. Pomaly a postupne odhaľovať, aký je ten druhý. Problémom zostáva, že ona je žena so škandalóznou minulosťou bez miesta v spoločnosti.
A nielen to. Má aj iné, veľmi temné a bolestné tajomstvá…
Narazila však na princa na bielom koni, ktorý je viac než ochotný rúbať sa za spravodlivosť.
Autorka Tracy Ann Warrenová píše v noci a spoločnosť pri tvorbe jej robia tri mačky, ktoré okupujú väčšinu tlačiarenského kútika, časť písacieho stola a kartotéku, čaj a soundtracky z filmov. Neslušný návrh je takou romantickou rozprávkou pre zahriatie duše počas chladných jesenných večerov. A početné erotické scény určite zahrejú dostatočne.

Z Popolušky bohatou dedičkou

16.05.2018

Krásna dedička je prvý diel najnovšej romantickej série Mary Baloghovej o modifikovanej Popoluške, alebo škaredom kačiatku, z ktorého vyrastie labuť. Príbeh je romantický, vzrušujúci, a hoci viac »

Buričský Spiš

10.05.2018

Kto nebol na Spiši, akoby nepoznal krásy Slovenska. Slovensko sa celkovo vyznačuje takou rôznorodosťou, že každý si v ňom dokáže nájsť to svoje. Ale Spiš má v sebe čosi tajomné, magické. viac »

Bábätko kúpené od Cigánov

02.05.2018

Najnovšia knižka Sabriny Jeffriesovej, Zvedený záletník, rieši tému (tolerovanej) nevery, závisť, zlosť, nesmiernu synovskú lásku, ktorá prerastie až v zášť, a adopciu. Kniha je ďalšou, viac »

Koloseum, Rím

Hnutie piatich hviezd a Liga sa dohodli na novom premiérovi, jeho meno sa najskôr dozvie prezident

20.05.2018 20:58

Jeden z dvojice talianskych populistických lídrov oznámil, že sa so svojím rivalom zhodli na tom, kto by mal byť novým premiérom - ani jeden z nich.

Steven Mnuchin,

Mnuchin: Obchodná vojna medzi USA a Čínou sa odkladá

20.05.2018 20:52

Spojené štáty a Čína sa dohodli, že zatiaľ nenaplnia svoje hrozby uvalenia nových ciel na vzájomnú obchodnú výmenu.

dovolenka, lietanie, letisko

Drahšia ropa, drahšie dovolenky

20.05.2018 20:00

Aj rozhodnutia vo vysokej medzinárodnej politike zdražujú naše letné dovolenky.

hzs, horská záchranná služba

Vo Vysokých Tatrách zahynul 57-ročný Poliak

20.05.2018 19:02

Vysoké Tatry si dnes vyžiadali ďalšiu obeť.

Zuzana Šulajová

Z oceánu kníh niektoré si vyberám... :)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 39
Celková čítanosť: 35037x
Priemerná čítanosť článkov: 898x

Autor blogu

Kategórie