Založ si blog

Neslušný návrh

Tracy Anne Warrenová miluje orchidey, africké fialky, mačky a nemá vôbec žiadny čas, hoci je domased. Príbehy jej v hlave znejú stále. Jej prvý rukopis odmietli a ju to tak zlomilo, že mnoho rokov nič nenapísala. A dnes jej eroticky ladené ľúbostné romance pozná skoro celý svet…
Neslušný návrh.
large-neslusny_navrh
Kým sme malé, zbožňujeme rozprávky. A veríme v princa na bielom koni. Niektoré ho stretnú, iné neprestávajú veriť.
Ona v neho neverila. Neočakávala ho. Nepotrebovala ho. Aspoň si to myslela.
Thalia Lennoxová má viac než dobrý dôvod, prečo neveriť mužom. Má za sebou komplikované manželstvo uzavreté z rozumu. Jediné, čo od nej Gordon chcel, boli dediči. To, čo začínalo celkom normálne, sa zvrtlo v absolútnu nočnú moru. Thalia Lennoxová je vypovedaná zo spoločnosti, navyše s biľagom pobehlice. Nikde ju neprijímajú. Všetci sa od nej odvrátili. Prebýva vo svojom príbytku s verným služobníctvom a mačkou Herou.
„Zvieratá sú tie najmúdrejšie tvory na svete. Vďaka nim možno opísať všetky stránky ľudského života.“
Thalia je so svojím osudom zmierená… Až do momentu, kedy sa lord Leo Byron z nudy nerozhodne, že zvedie ženu povestnú svojimi sexuálnymi skúsenosťami. Je od neho staršia a mladého muža neodolateľne priťahuje.
„Lebo žena v rozpuku presne vie, aké potešenie chce zažívať, a zdravý mladý muž má výdrž a dostatok nadšenia, aby jej ho poskytol.“
Leo sa teda so svojím bratom staví o dvadsať libier, že Thaliu Lennoxovú získa. A tak sa začne hra, ktorá mení životy. A nielen Leovi a Thalii.
Medzi hlavnými hrdinami je množstvo prekáračiek, najmä preto, že Thalia je odmeraná a šarmantnému mladému mužovi odoláva.
„Bez premýšľania mu šplechla obsah pohára rovno do tváre.
Zažmurkal, lebo víno ho zasiahlo aj do očí. Na mokrej tvári sa mu zjavil ohromený výraz.
„Medzi nami dvoma nikdy nebude dôverný vzťah. Pekný večer, lord Leopold.“
Ich prekáračky dôjdu tak ďaleko, až lorda Lea v chúlostivej situácii takmer zastrelí obyčajný sedliak. Thalia sa oňho postará. A začínajú sa spoznávať. Pomaly a postupne odhaľovať, aký je ten druhý. Problémom zostáva, že ona je žena so škandalóznou minulosťou bez miesta v spoločnosti.
A nielen to. Má aj iné, veľmi temné a bolestné tajomstvá…
Narazila však na princa na bielom koni, ktorý je viac než ochotný rúbať sa za spravodlivosť.
Autorka Tracy Ann Warrenová píše v noci a spoločnosť pri tvorbe jej robia tri mačky, ktoré okupujú väčšinu tlačiarenského kútika, časť písacieho stola a kartotéku, čaj a soundtracky z filmov. Neslušný návrh je takou romantickou rozprávkou pre zahriatie duše počas chladných jesenných večerov. A početné erotické scény určite zahrejú dostatočne.

Túžba za oponou

21.02.2018

Prípad, s akým sa Hercule Poirot ešte nikdy nestretol. Zvláštny, krutý, premyslený, egoistický. Prípad, ktorý vyžadoval generálku. Preto Tragédia v troch dejstvách - a prvýkrát v slovenčine. viac »

Stromy rastú do neba

16.02.2018

O matke, ktorá svojho maličkého syna vložila do náručia cudzej žene na železničnej stanici a sama odišla do Ameriky. O chlapcovi, ktorého uväzovali o reťaz na dvore. A o tom, ako sa nikdy viac »

Milosť pre kata

09.02.2018

Silná kniha o rodovom bremene, ktoré celým generáciám nivočí dušu. Iba pokora a čistá láska nájdu spôsob, ako bremeno raz a navždy sňať a oslobodiť sa... Gregor Moch je kat. Rovnako viac »

kostol, omša, veriaci, viera, cirkev

Cirkvi žiadajú vládu, aby stiahla podpis Slovenska pod Istanbulským dohovorom

22.02.2018 11:27

Téma násilia v rodine si žiada podľa cirkví komplexný prístup.

Kórea hokej ženy ZOH

Návšteva delegácie z KĽDR stála Južnú Kóreu v prepočte 180 000 eur

22.02.2018 11:11

Sestra severokórejského vodcu Kim Čong-una a ďalší predstavitelia KĽDR boli v Soule ubytovaní v päťhviezdičkovom hoteli Walkerhill.

česko, holokaust

Sú okamurovci fašisti? Rozhodnúť môže súd

22.02.2018 11:00

Tomio Okamura a jeho hnutie SPD, štvrtá najsilnejšia politická strana Česka, sa chystajú zažalovať ministra spravodlivosti Roberta Pelikána.

Zuzana Šulajová

Z oceánu kníh niektoré si vyberám... :)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 28
Celková čítanosť: 19346x
Priemerná čítanosť článkov: 691x

Autor blogu

Kategórie