Založ si blog

Neslušný návrh

Tracy Anne Warrenová miluje orchidey, africké fialky, mačky a nemá vôbec žiadny čas, hoci je domased. Príbehy jej v hlave znejú stále. Jej prvý rukopis odmietli a ju to tak zlomilo, že mnoho rokov nič nenapísala. A dnes jej eroticky ladené ľúbostné romance pozná skoro celý svet…
Neslušný návrh.
large-neslusny_navrh
Kým sme malé, zbožňujeme rozprávky. A veríme v princa na bielom koni. Niektoré ho stretnú, iné neprestávajú veriť.
Ona v neho neverila. Neočakávala ho. Nepotrebovala ho. Aspoň si to myslela.
Thalia Lennoxová má viac než dobrý dôvod, prečo neveriť mužom. Má za sebou komplikované manželstvo uzavreté z rozumu. Jediné, čo od nej Gordon chcel, boli dediči. To, čo začínalo celkom normálne, sa zvrtlo v absolútnu nočnú moru. Thalia Lennoxová je vypovedaná zo spoločnosti, navyše s biľagom pobehlice. Nikde ju neprijímajú. Všetci sa od nej odvrátili. Prebýva vo svojom príbytku s verným služobníctvom a mačkou Herou.
„Zvieratá sú tie najmúdrejšie tvory na svete. Vďaka nim možno opísať všetky stránky ľudského života.“
Thalia je so svojím osudom zmierená… Až do momentu, kedy sa lord Leo Byron z nudy nerozhodne, že zvedie ženu povestnú svojimi sexuálnymi skúsenosťami. Je od neho staršia a mladého muža neodolateľne priťahuje.
„Lebo žena v rozpuku presne vie, aké potešenie chce zažívať, a zdravý mladý muž má výdrž a dostatok nadšenia, aby jej ho poskytol.“
Leo sa teda so svojím bratom staví o dvadsať libier, že Thaliu Lennoxovú získa. A tak sa začne hra, ktorá mení životy. A nielen Leovi a Thalii.
Medzi hlavnými hrdinami je množstvo prekáračiek, najmä preto, že Thalia je odmeraná a šarmantnému mladému mužovi odoláva.
„Bez premýšľania mu šplechla obsah pohára rovno do tváre.
Zažmurkal, lebo víno ho zasiahlo aj do očí. Na mokrej tvári sa mu zjavil ohromený výraz.
„Medzi nami dvoma nikdy nebude dôverný vzťah. Pekný večer, lord Leopold.“
Ich prekáračky dôjdu tak ďaleko, až lorda Lea v chúlostivej situácii takmer zastrelí obyčajný sedliak. Thalia sa oňho postará. A začínajú sa spoznávať. Pomaly a postupne odhaľovať, aký je ten druhý. Problémom zostáva, že ona je žena so škandalóznou minulosťou bez miesta v spoločnosti.
A nielen to. Má aj iné, veľmi temné a bolestné tajomstvá…
Narazila však na princa na bielom koni, ktorý je viac než ochotný rúbať sa za spravodlivosť.
Autorka Tracy Ann Warrenová píše v noci a spoločnosť pri tvorbe jej robia tri mačky, ktoré okupujú väčšinu tlačiarenského kútika, časť písacieho stola a kartotéku, čaj a soundtracky z filmov. Neslušný návrh je takou romantickou rozprávkou pre zahriatie duše počas chladných jesenných večerov. A početné erotické scény určite zahrejú dostatočne.

Mesačný svit ti pristane

16.08.2018

Michelsovej romantická séria o Náhradných dedičoch pokračuje pod názvom Hriešny dedič. Tentokrát veľkolepo – ústrednou postavou je totiž samotný vodca Spolku náhradných dedičov Fallon viac »

Volanie vlastných koreňov

02.08.2018

Mám rada knihy, ktoré nie sú vyslovene ľúbostné a naivné. Dajú sa asi klasifikovať ako rodinné romány, lebo sú prakticky určené celej rodine. I keď ženám prioritne, samozrejme. Spomedzi viac »

Halloween v júli

26.07.2018

Halloween je sviatok, ktorý u nás nemá tradíciu, ale začína sa udomácňovať aj v našich končinách. Strašidlá, príšery, sladkosti, zábava pre deti. Ale čo ak sa zábava zvrtne a ktosi zavraždí viac »

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Pri požiari v parížskej štvrti utrpelo zranenia 22 ľudí

20.08.2018 06:22

Už na konci júla v Aubervilliers pri požiari v bytovom dome zahynula matka so svojimi tromi deťmi.

Indonézia zemetrasenie obete

Silné zemetrasenie na Lomboku si vyžiadalo dve obete

20.08.2018 06:14

Ostrov Lombok sa stále spamätáva z ničivého zemetrasenia z 5. augusta, ktoré si vyžiadalo najmenej 460 obetí na životoch.

stíhačky, Sýria

Americké sily z Iraku neodídu, 'dokým nestabilizujú' situáciu v krajine

19.08.2018 22:02

USA ostanú v Iraku tak dlho, ako to bude potrebné, aby pomohli stabilizovať regióny, uviedol hovorca medzinárodnej koalície.

zrútenie most USA Miami

840. Toľko mostov sa môže zrútiť vo Francúzsku v najbližších rokoch, ukázal audit

19.08.2018 20:14

Audit zadaný francúzskou vládou ukázal, že približne 840 mostov na území tejto krajiny je vážne poškodených a v najbližších rokoch hrozí ich zrútenie.

Zuzana Šulajová

Z oceánu kníh niektoré si vyberám... :)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 51
Celková čítanosť: 48560x
Priemerná čítanosť článkov: 952x

Autor blogu

Kategórie